- Domov
- Osvetlenie
- Závesné svetlá
- Závesná lampa LEGNO 1xE27
Závesná lampa LEGNO 1xE27
Telefonická objednávka
Svietidlá LEGNO sú elegantné s jedinečným štýlom a kvalitným spracovaním. Hlavným prvkom týchto svietidiel je ratanové tienidlo vo farbe duba alebo orecha.
Ratanové tienidlo dodáva svietidlu prírodný a teplý vzhľad. Farby duba alebo orecha sú často spájané s príjemnou a útulnou atmosférou. Kombinácia týchto prírodných materiálov a teplých farieb vytvára priestor s príjemnou atmosférou a prináša doň určitú eleganciu.
Závesné svietidlo LEGNO bude vynikať nad stolom v jedálni, obývačke alebo spálni. Vďaka svojmu jedinečnému štýlu a kvalite spracovania sa stane nielen praktickým zdrojom svetla, ale aj dekoratívnym prvkom, ktorý pridáva do priestoru estetickú hodnotu.
Žiarovka nie je súčasťou balenia.
Farba:
orech / čierna
dub / čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov / látka / PVC / ratan
Rozmery:
šírka: 30 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 100 cm
závit pre žiarovku: E27
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
0,4 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 30 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| PRIEMER | 30 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, PVC, Ratan |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 30 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| PRIEMER | 30 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, PVC, Ratan |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladací jedálenský stôl GASTON
Kuchynský vozík Dekorhome
Kuchynský vozík Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
53.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
Barový stôl ATALANTA Dekorhome
Barový stôl ATALANTA Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
115.90 €
Dub divoký
Odoslanie do 14 dní
112.70 €
Rozkladací jedálenský stôl INFINITY CERAMIC 240
Rozkladací jedálenský stôl INFINITY CERAMIC 240
Biela
Odoslanie do 10-14 dní
1 329.10 €
Čierna
Odoslanie do 10-14 dní
1 329.10 €







