- Domov
- Kuchyňa
- Stojany na víno
- Barové skrinky
- Barová skrinka ANTAIOS Dekorhome
Barová skrinka ANTAIOS Dekorhome
Telefonická objednávka
Biela barová skrinka vyžaruje množstvo vintage šarmu a spája štýlový retro skúter s praktickou úložnou skrinkou a funkčnou stolnou doskou z masívneho mangovníkového dreva. Skrinku je možné použiť z oboch strán a môže stáť aj voľne v miestnosti, takže ju môžete použiť ako predel priestoru alebo ako bar.
Dvere sú opatrené závorovými zámkami.
Farba:
prírodná hnedá / biela / čierna
Materiál:
masívne mangovníkové drevo/kov
Rozmery:
šírka: 250 cm
hĺbka: 66 cm
výška: 105 cm
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Vintage, Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 250 cm |
| HĹBKA | 66 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP STOLA | Barový, Konzolový |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.










