- Domov
- Osvetlenie
- Závesné svetlá
- Závěsná lampa RENO 3xE27
Závěsná lampa RENO 3xE27
Telefonická objednávka
Závesná lampa RENO je dokonalým príkladom industriálneho štýlu a vyniká predovšetkým svojim neobvyklým vzhľadom. Na drevenej konštrukcii lustra sú upevnené kovové tienidlá v čiernom prevedení. Tienidlá sú nastaviteľné ľubovoľným smerom.
Lampa je kompatibilná so žiarovkami E27, ktoré sú obľúbenou voľbou zákazníkov vďaka svojmu širokému výberu, vrátane moderných LED žiaroviek.
Kombinujte s ďalšími lampami z rovnakej série.
Balenie neobsahuje žiarovky.
Farba:
čierna / hnedá
Materiál:
kov / drevo
Variant:
rovná základňa - 3 tienidlá
Rozmery:
priemer tienidla: 18 cm
celková výška: 70 cm
celková šírka: 78 cm
celková hĺbka: 18 cm
závit pre žiarovku: E27
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
1,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Vintage, Vidiecky, Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý, Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| HĹBKA | 18 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HMOTNOSŤ | 1,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 3 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Vintage, Vidiecky, Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý, Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| HĹBKA | 18 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HMOTNOSŤ | 1,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 3 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Barový stôl THOR Dekorhome
Rozkladací barový stôl NAUPLIOS Dekorhome
Rozkladací barový stôl NAUPLIOS Dekorhome
Akácia
Odoslanie do 14 dní
710.70 €
Sheeshamové drevo
Odoslanie do 14 dní
710.70 €
















