- Domov
- Osvetlenie
- Lustre
- Závesná lampa SCHUBERT
Závesná lampa SCHUBERT
Telefonická objednávka
Závesný luster SCHUBERT ponúka klasickú eleganciu a zaujímavý dizajnový prvok pre váš interiér. Má jednoduchý čierny podstavec, ktorý je kombinovaný s bielym tienidlom. Medené dekoratívne prvky pridávajú do svietidla unikátny a štýlový akcent.
Farba:
čierna / medená / biela
Materiál:
kov / sklo
Varianty:
3x tienidlo
5x tienidlo
Výber typu lampy zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:
šírka: 53 cm
hĺbka: 53 cm
výška: 100 cm
rozmer tienidiel: 13 x 13 cm
závit pre žiarovku: E27
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
2,6 / 5,3 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| TVAR | Guľatý, Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| PRIEMER | 53 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,6 kg, 5,3 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.







