- Domov
- Osvetlenie
- Závesná lampa SINGAPUR Dekorhome
Závesná lampa SINGAPUR Dekorhome
Telefonická objednávka
Vysoko kvalitné závesné svietidlo bude novým pútačom vo vašej jedálni. Svetlo sa odráža cez nespočetné množstvo plôšok akrylátových a sklenených korálikov a vytvára tak pôsobivé svetelné efekty. Korálky v rôznych tvaroch sú pripevnené k retiazke na kovovom závese a štýlovo zakrývajú 9 žiaroviek.
Závesné svietidlo so šírkou 120 cm zaisťuje dobré osvetlenie vášho jedálenského stola a štýlovo dotvára luxusnú atmosféru. Táto lampa je vyrobená špeciálne pre veľké jedálenské stoly.
Vhodné pre žiarovky energetických tried A++ až E. Žiarovky nie sú súčasťou balenia.
Farba:
priehľadná / strieborná
Materiál:
kov / akrylátové sklo / sklo
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 5 cm
výška: 30 cm
dĺžka kábla: 145 cm (nastaviteľný)
pätica: 9 x E14 max. 25W
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa |
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 5 m |
| DĹŽKA | 145 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,5 kg |
| MATERIÁL | Akryl, Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Závesná |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Jedálenský stôl ZETHOS 180 cm Dekorhome
Jedálenský stôl ZETHOS 180 cm Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
702.10 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
659 €
Bílošedý mramor
Odoslanie do 14 dní
728 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
771.10 €
Jedálenský stôl ZETHOS Dekorhome
Jedálenský stôl ZETHOS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
745.20 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
659 €
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
792.60 €
Bílošedý mramor
Odoslanie do 14 dní
771.10 €
Jedálenský stôl PRINCE 150
Jedálenský stôl PRINCE 150
Biela
Odoslanie do 10-14 dní
343.70 €
Čierna
Odoslanie do 10-14 dní
270.40 €
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks ZETHOS Dekorhome
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks ZETHOS Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Sivá
Nie je skladom
465 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
615 €
Modrá
Odoslanie do 14 dní
611.60 €
Černá / zlatá
Nie je skladom
482.30 €
Šedá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
611.60 €








