- Domov
- Osvetlenie
- Závesné svetlá
- Závesná lampa TUBA 2xGU10
Závesná lampa TUBA 2xGU10
Telefonická objednávka
Moderné a minimalistické závesné svietidlo TUBA v tvare valca. Je vybavené dvoma tienidlami s nastaviteľnými krúžkami. Tento dizajnový prvok umožňuje prispôsobiť design podľa preferencií.
Žiarovky nie sú súčasťou dodávky.
Farba:
čierna
biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 30 cm
hĺbka: 6 cm
výška: 110 cm
závit pre žiarovku: GU10
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
1,2 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa |
| ŠTÝL | Elegantný, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 30 cm |
| HĹBKA | 6 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| HMOTNOSŤ | 1,2 kg |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 2 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | GU10 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Závesná lampa TUBO 1xGU10 40 cm
Závesná lampa TUBO 1xGU10 10 cm
Závesná lampa TUBO 1xGU10 10 cm
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
24.30 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
23.90 €
Stojan na víno EUROTAS Dekorhome
Stojan na víno EUROTAS Dekorhome
Sheesham
Nie je skladom
85.80 €
Mangovník
Odoslanie do 14 dní
85.80 €
Barová stolička 2 ks RHODE Dekorhome
Barová stolička 2 ks RHODE Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
253.90 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
253.90 €
Barový stôl ATALANTA Dekorhome
Barový stôl ATALANTA Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
115.90 €
Dub divoký
Odoslanie do 14 dní
112.70 €







