- Domov
- Barová stolička BAILI - POSLEDNÝ KUS
Barová stolička BAILI - POSLEDNÝ KUS
Telefonická objednávka
BAROVÁ STOLIČKA BAILI - VARIANTA ČIERNA
Barová stolička BAILI zaujme svojím vzhľadom aj funkčnosťou v každom interiéri. Výšku sedu si jednoducho nastavíte podľa potreby pomocou piestu, ktorý sa nachádza pod sedadlom. Vybavená je opierkou na nohy, ktorá zvyšuje komfort pri dlhšom sedení. BAILI sa stane ozdobou vášho interiéru.

PRAKTICKÁ A MODERNÁ
Disponuje sedadlom v dvoch farbách ekokože s ergonomickým mierne zakriveným tvarom pre pohodlné sedenie. Pevná kovová konštrukcia a okrúhla podstava v čiernej farbe zabezpečia potrebnú stabilitu, odolnosť a zabránia prevráteniu.
- čierna

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
kov / ekokoža
Rozmery:
šírka: 38 cm
hĺbka: 39 cm
výška: 62 - 83 cm
šírka sedu: 38 cm
hĺbka sedu: 32 cm
výška sedu: 56 - 76 cm
priemer podstavy: 38 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
6,5 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 38 cm |
| HĹBKA | 39 cm |
| VÝŠKA | 62 cm, 83 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,5 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov |
| ŠÍRKA SEDU | 38 cm |
| HĹBKA SEDU | 32 cm |
| VÝŠKA SEDU | 56 cm, 76 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Barový stôl hnedá / čierna Dekorhome
Barový stôl hnedá / čierna Dekorhome
50x50x110 cm Nie je skladom 125.70 € 60x60x110 cm Nie je skladom 138 €Stojan na víno na 12 fliaš masívne dubové drevo Dekorhome
Nástenný stojan na víno na 20 fliaš 2 ks Dekorhome
Nástenný stojan na víno na 20 fliaš 2 ks Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
112.90 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
97.60 €
Zlatá
Odoslanie do 10 dní
108.40 €
Stojan na víno na 48 fliaš Dekorhome
Stojan na víno na 48 fliaš Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
116.10 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
91.80 €
Zlatá
Odoslanie do 10 dní
138.50 €
Nástenný stojan na víno na 18 fliaš 2 ks Dekorhome
Nástenný stojan na víno na 18 fliaš 2 ks Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
120.80 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
104.80 €
Zlatá
Odoslanie do 10 dní
108.90 €










