- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barová stolička LEORA 3 NEW
Barová stolička LEORA 3 NEW
Telefonická objednávka
BAROVÁ STOLIČKA LEORA 3 NEW
Predstavte si, že každá vaša ranná káva alebo večerný drink bude zážitkom, ktorý umocní dokonale navrhnutá barová stolička LEORA 3 NEW. Tento šikovný kúsok nábytku kombinuje moderný dizajn s neuveriteľným komfortom, a to všetko zabalené do esteticky nadupanej podoby, ktorá oživí každú kuchyňu či bar.
ELEGANTNÝ DIZAJN
Zabudnite na obyčajné stoličky! LEORA 3 NEW vás pozýva na sedenie na prvotriedne prešívanom sedáku z bielej alebo čiernej ekokože, ktorý je podporený pevnou kovovou konštrukciou v elegantnom chrómovom finiši.
- biela
- čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
NASTAVITEĽNÝ KOMFORT
Vďaka otočnému a výškovo nastaviteľnému mechanizmu, ktorý sa ovláda jednoduchou páčkou, si môžete stoličku prispôsobiť presne podľa svojich potrieb. Či už máte vyšší kuchynský pult alebo barový stôl, LEORA 3 NEW poskytuje pohodlné sedenie pripravené na akúkoľvek situáciu.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
ekokoža / kov
Rozmery:
šírka: 45 cm
hĺbka: 43 cm
výška: 82 - 104 cm
šírka sedu: 45 cm
hĺbka sedu: 35 cm
výška sedu: 60 - 80 cm
šírka chrbtovej opierky: 20 cm
výška chrbtovej opierky: 20 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
8,3 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 43 cm |
| VÝŠKA | 82 cm, 104 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,3 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov |
| HĹBKA SEDU | 35 cm |
| VÝŠKA SEDU | 60 cm, 80 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 43 cm |
| VÝŠKA | 82 cm, 104 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,3 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov |
| HĹBKA SEDU | 35 cm |
| VÝŠKA SEDU | 60 cm, 80 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Barový stôl s regálom AUSTEN
Barový stôl s regálom AUSTEN
Biela
Skladom
128.70 €
Dub sonoma
Skladom
143 €
Bílá / beton
Skladom
143 €
Barový stôl s regálom Dekorhome
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom
Kuchynská linka NOVA PLUS 240
Kuchynská linka NOVA PLUS 240
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
848 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
848 €

























