- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barová stolička BATEIA Dekorhome
Barová stolička BATEIA Dekorhome
Telefonická objednávka
FAROVÁ STOLIČKA S VINTAGE VZHĽADOM
Táto jedinečná barová stolička inšpirovaná gymnastickou kozou vás okamžite prenesie do starých športových čias. Kto by si nespomenul na hodiny gymnastiky a skoky cez voltižného koňa? Teraz si toto ikonické športové vybavenie môžete dopriať aj ako štýlový doplnok vášho interiéru. Jedná sa o originálnu repliku, ktorá kombinuje nostalgiu s moderným designom.

PRAVÁ KOŽA A MASÍVNE DREVENÉ NOHY
Telo stoličky je potiahnuté vysoko kvalitnou pravou kožou, ktorá dodáva tomuto kúsku autentický vintage vzhľad. Robustné štyri masívne nohy z dreva zaisťujú stabilitu a odolnosť, zatiaľ čo pohodlné čalúnenie zaistí maximálny komfort pri sedení.

KULTOVNÝ ŠPORTOVÝ DIZAJN DO VÁŠHO INTERIÉRU
Táto barová stolička nie je len praktickým riešením na sedenie, ale aj výrazným bytovým doplnkom, ktorý pritiahne pozornosť každého. Čistý športový pocit a originálny vzhľad premení každý priestor – od domáceho baru až po moderne zariadené obývacie izby.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
hnedá
Materiál:
pravá koža / masívne drevo
Rozmery:
šírka: 55 cm
hĺbka: 45 cm
výška: 75 cm
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Koža, Masívne drevo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladací barový stôl NAUPLIOS Dekorhome
Rozkladací barový stôl NAUPLIOS Dekorhome
Akácia
Odoslanie do 14 dní
710.70 €
Sheeshamové drevo
Odoslanie do 14 dní
710.70 €
Barový stôl 120x60 cm Dekorhome
Barový stôl 120x60 cm Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
157.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
196.10 €
Dub
Nie je skladom
199.60 €
Stojan na víno na 120 fliaš čierna / sivá Dekorhome
Stojan na víno drevo / MDF Dekorhome
Stojan na víno drevo / MDF Dekorhome
Dub
Odoslanie do 10 dní
394.10 €
Bílá / dub
Nie je skladom
321.60 €









