- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barová stolička CHIC H-1
Barová stolička CHIC H-1
Telefonická objednávka
Elegantná barová stolička CHIC H-1 je čalúnená príjemnou zamatovou látkou Bluvel. Operadlo je zdobené prešívaním.
Stolička stojí na kovovej podnoži s opierkou na nohy. Podnož je lakovaná čiernou matnou farbou.
Farba:
sivá / čierna
čierna / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamatová látka Bluvel / kov
Rozmery:
šírka: 45 cm
hĺbka: 37 cm
výška: 109 cm
výška sedu: 77 cm
Hmotnosť:
7 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 37 cm |
| VÝŠKA | 109 cm |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 77 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Barová stolička CHIC H-2
Jedálenská stolička CHIC VELVET dub
Jedálenská stolička CHIC VELVET dub
Čierna
Nie je skladom
52.70 €
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
52.70 €
Béžová
Odoslanie do 10-14 dní
52.70 €
Jedálenská stolička CHIC VELVET zlatá
Jedálenská stolička CHIC VELVET MATT černá
Jedálenská stolička CHIC VELVET MATT černá
Čierna
Odoslanie do 10-14 dní
61.90 €
Sivá
Nie je skladom
61.90 €
Modrá
Nie je skladom
65.80 €




