- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barová stolička COLIN B H-2 Velvet
Barová stolička COLIN B H-2 Velvet
Telefonická objednávka
Elegantná barová stolička COLIN B H-2 Velvet je čalúnená príjemnou zamatovou látkou Bluvel. Operadlo a sedák sú zdobené prešívaním.
Stolička stojí na kovovej podnoži s opierkou na nohy. Podnož je lakovaná čiernou matnou farbou.
Farba:
sivá / čierna
čierna / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamatová látka Bluvel / kov
Rozmery:
šírka: 48 cm
hĺbka: 42 cm
výška: 88 cm
výška sedu: 60 cm
Hmotnosť:
8 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| HĹBKA | 42 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 60 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Jedálenské kreslo COLIN B VELVET
Jedálenské kreslo COLIN B VELVET
Čierna
Nie je skladom
89.40 €
Zelená
Nie je skladom
86.20 €
Sivá
Nie je skladom
89.40 €
Béžová
Nie je skladom
89.40 €
Modrá
Nie je skladom
89.80 €
Barový stôl hnedá / čierna Dekorhome
Barový stôl hnedá / čierna Dekorhome
50x50x110 cm Nie je skladom 125.70 € 60x60x110 cm Nie je skladom 138 €Rozkladací barový stôl NAUPLIOS Dekorhome
Rozkladací barový stôl NAUPLIOS Dekorhome
Akácia
Odoslanie do 14 dní
710.70 €
Sheeshamové drevo
Odoslanie do 14 dní
710.70 €
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
45.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
45.60 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
45.50 €




