- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barová stolička GRAIE Dekorhome
Barová stolička GRAIE Dekorhome
Telefonická objednávka
RETRO BAROVÉ STOLIČKY S UMELOU KOŽOU A ORECHOVOU DYHOU
Naše barové stoličky zo série sú skutočným dizajnovým klenotom, ktorý vynikne pri každom barovom stole, kuchynskej linke či varnom ostrovčeku. Vďaka svojmu retro designu a vysokému komfortu sedenia predstavujú dokonalú kombináciu štýlu a praktickosti.
POHODLIE A KVALITA V KAŽDOM DETAILE
Sedák a operadlo stoličky sú vybavené silne polstrovaným poťahom z umelej kože, ktorý nielen zaisťuje maximálne pohodlie, ale tiež vyzerá elegantne vďaka ozdobnému prešívaniu. Tento detail podčiarkuje kvalitu spracovania a pridáva stoličkám na luxusnom vzhľade.
KONTRAST MATERIÁLOV, KTORÝ PRIŤAHNE POZORNOSŤ
Zadná škrupina sedadla je vyrobená z vysoko kvalitnej dyhy z pravého orechového dreva. Sýty hnedý odtieň a jedinečná kresba dreva vytvára nádherný kontrast k čiernemu sedáku a prispieva k autentickému retro vzhľadu stoličiek.
FUNKČNOSŤ A INDIVIDUÁLNE NASTAVENIE
Barové stoličky je možné ľahko výškovo nastaviť, čo umožňuje prispôsobenie rôznemu vybaveniu a preferenciám. Podnožka navyše poskytuje dodatočný komfort, vďaka ktorému si môžete užívať pohodlie aj pri dlhšom sedení.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
hnedá / čierna / strieborná
Materiál:
umelá koža / dyha / kov
Rozmery:
šírka: 51 cm
hĺbka: 57 cm
výška: 95 - 115 cm
šírka sedu: 48 cm
hĺbka sedu: 34 cm
výška sedu: 70 - 90 cm
výška chrbtovej opierky: 35 cm

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Moderný |
| ŠÍRKA | 51 cm |
| HĹBKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 95 cm, 115 cm |
| MATERIÁL | Dyha, Kov, Umelá koža |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| HĹBKA SEDU | 34 cm |
| VÝŠKA SEDU | 70 cm, 90 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 35 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| OPIERKY RUK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Moderný |
| ŠÍRKA | 51 cm |
| HĹBKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 95 cm, 115 cm |
| MATERIÁL | Dyha, Kov, Umelá koža |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| HĹBKA SEDU | 34 cm |
| VÝŠKA SEDU | 70 cm, 90 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 35 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Rozkladací barový stôl NAUPLIOS Dekorhome
Rozkladací barový stôl NAUPLIOS Dekorhome
Akácia
Odoslanie do 14 dní
710.70 €
Sheeshamové drevo
Odoslanie do 14 dní
710.70 €
Barový stôl 120x60 cm Dekorhome
Barový stôl 120x60 cm Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
157.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
196.10 €
Dub
Nie je skladom
199.60 €
Stojan na víno na 120 fliaš čierna / sivá Dekorhome
Stojan na víno drevo / MDF Dekorhome
Stojan na víno drevo / MDF Dekorhome
Dub
Odoslanie do 10 dní
394.10 €
Bílá / dub
Nie je skladom
321.60 €











