- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barová stolička H113
Barová stolička H113
Telefonická objednávka
Dizajnová barová stolička H113 vynikne svojim elegantným a zároveň netradičným štýlom. Je navyše vďaka silnému sedáku a tvarovanému operadlu veľmi pohodlná.
Stolička je čalúnená v kombinácii čiernej zamatovej látky použitej na sedák a károvanej bielo-čiernej látky na tvarované operadlo. Eleganciu jej dodávajú štyri tenké oceľové nohy lakované v trendy zlatej farbe.
Farba:
čierna / biela / zlatá
Materiál:
zamatová látka / látka / kov
Rozmery:
šírka: 47 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 85 cm
výška sedu: 65 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný |
| ŠÍRKA | 47 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 65 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Barový stôl THOR Dekorhome
Barová skrinka s kolieskami OFION Dekorhome
Barová skrinka s kolieskami OFION Dekorhome
Barová skrinka FILEMON Dekorhom
Barová skrinka FILEMON Dekorhom
Čierna
Odoslanie do 14 dní
1 167.60 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
1 167.60 €















