- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barová stolička H89
Barová stolička H89
Telefonická objednávka
Elegantná barová stolička H89 má sedadlo a operadlo potiahnuté eko kožou v dvoch farebných variantoch: hnedá a sivá. Stojí na čiernej kovovej podnoži.
Stolička je výškovo nastaviteľná.
Farba:
sivá
hnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
eko koža / práškovo lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 41 cm
hĺbka: 48 cm
výška: 88 - 108 cm
výška sedu: 64 - 84 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
8,3 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 41 cm |
| HĹBKA | 48 cm |
| VÝŠKA | 88 cm, 108 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,3 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov |
| VÝŠKA SEDU | 64 cm, 84 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Barový stôl Ø 60 cm Dekorhome
Barový stôl Ø 60 cm Dekorhome
Barový stôl hnedá / čierna Dekorhome
Stojan na víno na 12 fliaš masívne dubové drevo Dekorhome
Stojan na víno na 48 fliaš Dekorhome
Stojan na víno na 48 fliaš Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
116.10 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
91.80 €
Zlatá
Odoslanie do 10 dní
138.50 €




