- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barová stolička HWC-L76
Telefonická objednávka
Táto barová stolička je dokonalým spoločníkom pre váš nábytok do obývačky zo série L76. Svojím elegantným dizajnom a vysoko kvalitným spracovaním dodá vášmu obytnému priestoru moderný a štýlový nádych. Sedák barovej stoličky má atraktívnu štruktúru, ktorá dodáva barovej stoličke sofistikovaný vzhľad.
Vďaka striebornému odtieňu s kartáčovaným povrchom vyžaruje táto barová stolička nádych elegancie.
Farba:
prírodná hnedá / čierna
Materiál:
masívne jedľové drevo / kov
Rozmery:
šírka: 47 cm
hĺbka: 39 cm
výška: 75 cm
šírka sedu: 36 cm
hĺbka sedu: 36 cm
výška sedu: 75 cm
Hmotnosť:
10 kg
Dodávané zostavené.
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Industriálny |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 47 cm |
| HĹBKA | 39 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 36 cm |
| HĹBKA SEDU | 36 cm |
| VÝŠKA SEDU | 75 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| OPIERKY RUK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Industriálny |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 47 cm |
| HĹBKA | 39 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 36 cm |
| HĹBKA SEDU | 36 cm |
| VÝŠKA SEDU | 75 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenský stôl HWC-L76
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 714 €
751.40 €
864.10 €
Přidat do oblíbených
Odkladací stolík HWC-L76
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 81 €
85 €
97.80 €
Přidat do oblíbených
Jedálenská stolička HWC-L76
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 125 €
131.40 €
151.10 €
Přidat do oblíbených
Konzolový stolík HWC-L76
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 510 €
537.20 €
617.80 €
Přidat do oblíbených
Barová stolička HWC-L76
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 145 €
152.50 €
175.40 €
Přidat do oblíbených










