- Domov
- Obývacia izba
- Odkladacie stolíky
- Odkladací stolík HWC-L76
Telefonická objednávka
Odkladací stolík kombinuje priemyselný design s prirodzenou estetikou. Zaujme svojim prírodným vzhľadom v kombinácii s kovovými akcentmi a skvele sa hodí k pohovke alebo kreslu. Štýlovo tiež predvedie vaše rastliny ako kvetinový stolík.
Stolík je možné ideálne kombinovať s ďalšími produktmi zo série L76. Môžete tak vytvoriť jednotný a ucelený celkový koncept vašej jedálne alebo kuchyne. Bez ohľadu na to, či sa hodí stolička, zodpovedajúca taburet alebo komoda - vašej kreativite sa medze nekladú.
Farba:
prírodná hnedá / strieborná
Materiál:
masívne jedľové drevo / MDF
Rozmery:
šírka: 36 cm
hĺbka: 36 cm
výška: 45 cm
Hmotnosť:
6,3 kg
Dodávané zostavené.
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Industriálny |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 36 cm |
| HĹBKA | 36 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,3 kg |
| MATERIÁL | MDF doska, Masívne drevo |
| TYP STOLA | Konferenčný, Nočný, Odkladací, Univerzálny |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Industriálny |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 36 cm |
| HĹBKA | 36 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,3 kg |
| MATERIÁL | MDF doska, Masívne drevo |
| TYP STOLA | Konferenčný, Nočný, Odkladací, Univerzálny |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 1 noha |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Barová stolička HWC-L76
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 145 €
152.50 €
175.40 €
Přidat do oblíbených
Jedálenská stolička HWC-L76
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 125 €
131.40 €
151.10 €
Přidat do oblíbených
Jedálenský stôl HWC-L76
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 714 €
751.40 €
864.10 €
Přidat do oblíbených
Konzolový stolík HWC-L76
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 510 €
537.20 €
617.80 €
Přidat do oblíbených
Barová stolička HWC-L76
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 104 €
109.40 €
125.80 €
Přidat do oblíbených










