- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barová stolička KOKALOS 2 ks Dekorhome
Barová stolička KOKALOS 2 ks Dekorhome
Telefonická objednávka
PREDSTAVUJEME VÁM BAROVÚ STOLIČKU KOKALOS

MATERIÁL
OTOČNÁ FUNKCIA

FAREBNÉ VARIANTY
- béžová / čierna
- sivá / čierna

POHODLIE VĎAKA POLSTROVANIE

TECHNICKÉ PARAMETRE

MONTÁŽ
Elegantná a štýlová barová stolička je čalúnená zamatovou látkou. Extra silné polstrovanie a opierka chrbta zaistí o maximálne pohodlie pri sedení.
Stolička stojí na štyroch čiernych nohách z kovu.
Stolička má silné polstrovanie s dekoratívnym prešívaním.
Balenie obsahuje 2 kusy.
Farba:
horčicová / čierna
šedá / čierna
smaragdová / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka (100% polyester)/kov
Rozmery:
šírka: 53 cm
hĺbka: 53 cm
výška: 105 cm
šírka sedu: 34 cm
hĺbka sedu: 35 cm
výška sedu: 74 cm
výška operadla: 32 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Elegantný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| HĹBKA | 59 cm |
| VÝŠKA | 106 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 42 cm |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 75 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 37 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy, Otočná 180° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Elegantný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| HĹBKA | 59 cm |
| VÝŠKA | 106 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 42 cm |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 75 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 37 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy, Otočná 180° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Lavica KOKALOS Dekorhome
Otočné jedálenské kreslo KOKALOS 2 ks zamat Dekorhome
Otočné jedálenské kreslo KOKALOS 2 ks zamat Dekorhome
Modrá
Odoslanie do 14 dní
383.20 €
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
383.20 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
383.20 €
Kancelárske kreslo THEIA Dekorhome
Kancelárske kreslo THEIA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
146.10 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
144.60 €
Tmavo zelená
Nie je skladom
165.40 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
154.70 €
Barový stôl hnedá / čierna Dekorhome
Barový stôl hnedá / čierna Dekorhome
50x50x110 cm Nie je skladom 125.70 € 60x60x110 cm Nie je skladom 138 €Jedálenské kreslo THEIA Dekorhome
Stojan na víno na 72 fliaš Dekorhome
Stojan na víno na 72 fliaš Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
179.10 €
Čierna
Nie je skladom
218.80 €
Zlatá
Odoslanie do 10 dní
174.40 €
Stojan na víno masívne drevo Dekorhome
Stojan na víno masívne drevo Dekorhome
Recyklované dřevo
Odoslanie do 10 dní
639.50 €
Mangovník
Nie je skladom
544.30 €
















