- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barová stolička LAHELA
Barová stolička LAHELA
Telefonická objednávka
Barová stolička LAHELA sa bude elegantne vynímať pri barovom pulte alebo pri vyššom stolíku v jedálni. Sedenie na nej je veľmi príjemné a pohodlné.
Konštrukcia stoličky je vyrobená z kovu v čiernej farbe, sedacia časť je čalúnená odolnou látkou. Výšku stoličky si môžete nastaviť pomocou páčky pod sedadlom. V spodnej časti nájdete oporu pre nohy. Stolička má otočné sedadlo.
Zaujme aj dekoratívne prešitie, ktoré zvýraznia celý dizajn stoličky. S barovou stoličkou LAHELA vám drink pri barovom pulte bude chutiť úplne inak.
Farba:
smaragdová
hnedá
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / kov
Rozmery:
šírka: 44 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 91-112 cm
výška sedu: 62-83 cm
hĺbka sedu: 35 cm
šírka sedu: 44 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
7,4 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 44 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 91 cm, 112 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,4 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 44 cm |
| HĹBKA SEDU | 35 cm |
| VÝŠKA SEDU | 62 cm, 83 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Barový stôl s regálom AUSTEN
Barový stôl s regálom AUSTEN
Biela
Skladom
128.70 €
Dub sonoma
Skladom
143 €
Bílá / beton
Skladom
143 €







