- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoly
- Barový stôl MADERA
Barový stôl MADERA
Telefonická objednávka
BAROVÝ STÔL MADERA
Raňajkový barový stôl MADERA s odolnou drevotrieskovou doskou a oceľovým rámom sa pýši pevnou a stabilnou konštrukciou, ktorá unesie až 100 kg. Štvorcový barový stôl je možné použiť ako raňajkový stôl, jedálenský stôl alebo mini kaviarenský bar. Vďaka rozmerom 60 x 60 x 90 cm sa ľahko zmestí do malých kuchýň, voľných kútov alebo k oknu na romantický večer s vašou drahou polovičkou.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
rustikálna hnedá / čierna
Materiál:
DTD / kov
Rozmery stola:
šírka: 60 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 90 cm
Nostnosť:
50 kg
Hmotnosť:
10 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Rustikálny |
| KOLEKCIA NÁBYTKU | Madera |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.









