- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoly
- Barový stôl MDF / kov Dekorhome
Barový stôl MDF / kov Dekorhome
Kód produktu: V248146
Telefonická objednávka
Tento barový stôl vo vašom dome vynikne a bude kľúčovým prvkom zariadenie vášho interiéru. Hodí sa do každej kuchyne, jedálne atď.
Náš pultový stolík má odolnú stolný dosku z MDF a pevné kovové nohy s dreveným vzhľadom. Ľahko sa čistí vlhkou handričkou.
Montáž stola je jednoduchá.
Farba:
biela
čierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
MDF / kov
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 96 cm
Hmotnosť:
23 kg
Dodávané v demonte.

| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 96 cm |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Barový |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Barové stoličky 2 ks látka / buk Dekorhome
Varianty produktu
Hnedá
Nie je skladom
156.10 €
Čierna
Nie je skladom
180 €
Zelená
Nie je skladom
177 €
Krémová
Nie je skladom
187.90 €
Modrá
Nie je skladom
137 €
Vínová
Nie je skladom
137 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
165.10 €
Tmavosivá
Nie je skladom
156.50 €
Hořčicová
Nie je skladom
192.70 €
Světle šedá
Nie je skladom
170 €
Barové stoličky 2 ks látka / buk Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
156.10 €
Čierna
Nie je skladom
180 €
Zelená
Nie je skladom
177 €
Krémová
Nie je skladom
187.90 €
Modrá
Nie je skladom
137 €
Vínová
Nie je skladom
137 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
165.10 €
Tmavosivá
Nie je skladom
156.50 €
Hořčicová
Nie je skladom
192.70 €
Světle šedá
Nie je skladom
170 €
Prijímame predobjednávky
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 143 €
od 137 €
156.90 €
Přidat do oblíbených
Servírovací stolík Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 208 €
219.20 €
252.10 €
Přidat do oblíbených









