- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Bistro stôl okrúhly hnedá / čierna Dekorhome
Bistro stôl okrúhly hnedá / čierna Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento drevený bistro stolík so špeciálnym dizajnom predstavuje skvelý doplnok do vašej domácnosti či záhrady.
Stolná doska je ručne vyrobená z masívneho akáciového dreva s prírodným povrchom. Základňa z čierno práškovo lakovaného železa zaisťuje výbornú rovnováhu a pevnosť. Tento jedálenský stôl vám tiež poslúži na odkladanie nápojov či iných vecí, ktoré chcete mať vždy po ruke.
Dôležité upozornenie: Farby a odtiene dreva sa môžu líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu k dodaniu je náhodný.
Farba:
hnedá / čierna
materiál:
masívne akáciové drevo s prírodnou povrchovou úpravou / železo s čiernou práškovou farbou
Rozmery:
šírka: 50 / 60 / 80 cm
hĺbka: 50 / 60 / 80 cm
výška: 75 cm
základňa: 50 x 50 cm / 60 x 60 cm / 80 x 80 cm
Stôl ponúkame v troch veľkostiach. Výber rozmeru zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Hmotnosť:
10 / 11,3 / 18,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 50 cm, 60 cm, 80 cm |
| HĹBKA | 50 cm, 60 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| PRIEMER | 50 cm, 60 cm, 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 10 kg, 11,3 kg, 18,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 1 osoba, 2 osoby, 3 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 50 cm, 60 cm, 80 cm |
| HĹBKA | 50 cm, 60 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| PRIEMER | 50 cm, 60 cm, 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 10 kg, 11,3 kg, 18,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 1 osoba, 2 osoby, 3 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Jedálenská stolička 2 ks plast / umelá koža / buk Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks plast / umelá koža / buk Dekorhome
Zelená
Nie je skladom
133.50 €
Oranžová
Nie je skladom
152.40 €
Fialová
Nie je skladom
151.10 €
Červená
Nie je skladom
161.70 €
Modrá
Nie je skladom
161.10 €
Žltá
Nie je skladom
158 €
Světle modrá
Nie je skladom
124.30 €














