- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl FILEMON Dekorhome
Jedálenský stôl FILEMON Dekorhome
Telefonická objednávka
JEDÁLNY STÔL FILEMON
Otvorte dvere eleganciu s jedálenským stolom FILEMON – dokonalým sprievodcom Vašich nezabudnuteľných okamihov. Ponorte sa do príbehu, kde sa klasický retro design snúbi s nadčasovým štýlom, a stôl sa stáva nielen nábytkom, ale aj klenotom vášho interiéru.
UNIKÁTNY DIZAJN
Zakúste každodenné kúzlo s jedálenským stolom, kde sa okrúhle línie stolovej dosky snúbia s jemne profilovanými vlásenkovými nohami. To všetko vytvára nielen vizuálnu ľahkosť, ale aj pocit priestornosti a otvorenosti. Každý detail je starostlivo spracovaný tak, aby sa stal nielen praktickým prvkom, ale aj estetickým zážitkom pre Vás a Vašich hostí. Predstavte si pokojné večery alebo veselé oslavy okolo tohto stola, kde sa spája kvalita akáciového dreva s jeho jedinečnou kresbou. Drevo, známe svojou pevnosťou a trvanlivosťou, prináša do vášho domova teplý a prívetivý nádych prírody.
Dôležitá poznámka: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný. Vzhľadom na to, že sa jedná o ručný a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky alebo nerovnosti.

TECHNICKÉ PARAMETRY

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Vidiecky, Rustikálny, Moderný, Elegantný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| PRIEMER | 120 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský, Univerzálny |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Vidiecky, Rustikálny, Moderný, Elegantný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| PRIEMER | 120 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský, Univerzálny |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Posteľ FILEMON Dekorhome
Jedálenský stôl BOREAS Dekorhome
Jedálenský stôl BOREAS Dekorhome
160x90x75 cm Nie je skladom 473.70 € 200x100x76 cm Odoslanie do 14 dní 611.60 €Jedálenská stolička K479
Konferenčný stolík FILEMON Dekorhome
Konferenčný stolík FILEMON Dekorhome
Sheesham
Nie je skladom
224.70 €
Mangovník
Nie je skladom
176.30 €
Odkladací stolík ZEUS Dekorhome
Odkladací stolík ZEUS Dekorhome
Mangovníkové drevo
Odoslanie do 14 dní
124.60 €
Sheeshamové drevo
Nie je skladom
124.60 €









