- Domov
- Osvetlenie
- Stropná svetla
- Bodové svetlo SK-27
Bodové svetlo SK-27
Telefonická objednávka
Stropné bodové svetlo SK-27 s chrómovou kovovou základňou, ideálne do podhľadov a vhodné do každého typu interiéru. Tienidlo je vyrobené z kvalitného skla, ktoré vytvára krásne osvetlené efekty.
Do bodových svetiel SK-27 je možné použiť halogénové alebo LED žiarovky G4. Napájací adaptér a žiarovka nie sú súčasťou balenia.
Farba:
strieborná / číra
Materiál:
kov / sklo
Rozmery:
šírka: 8 cm
hĺbka: 8 cm
výška: 5 cm
závit pre žiarovku: G4
Hmotnosť:
0,2 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa, Kuchyňa, Chodba / Predsieň, Kúpeľňa |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 8 cm |
| HĹBKA | 8 cm |
| VÝŠKA | 5 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,2 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Stropné |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | G4 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Jedálenský stôl HWC-L76
Konzolový stolík HWC-L76
Jedálenský stôl HWC-L76
Odkladací stolík HWC-L76
Lavica s úložným priestorom
Lavica s úložným priestorom
Černá / bílá
Odoslanie do 14 dní
117.70 €
Béžová / černá
Odoslanie do 14 dní
129 €




