- Domov
- Spálňa
- Vešiaky a stojany na šaty
- Stojany na šaty
- Stojan na šaty ROBYN čierna / orech
Stojan na šaty ROBYN čierna / orech
Telefonická objednávka
Vhodným riešením na organizácií vecí, oblečenia či doplnkov, je šatníková organizér ROBYN. Vďaka svojim rozmerom prinesie dostatok hlavného alebo doplnkového úložného priestoru.
Kovová konštrukcia v čiernej farbe je rozčlenená na vešiakovou (1 tyč) a policovú časť s piatimi policami.
Police sú z kvalitnej MDF v prevedení orech a majú rozdielne hĺbky.
Na vešiakovou tyč pohodlne zavesíte aj dlhšie oblečenie.
Stojan je vhodný priamo do šatníka, ale aj do predsiene či spálne. Svoje využitie nájde aj v študentskej izbe.
Farba:
čierna / orech
Materiál:
kov / MDF
Rozmery:
šírka: 101 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 150 cm
Hmotnosť:
12,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Minimalistický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 101 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 150 cm |
| HMOTNOSŤ | 12,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| POČET POLÍC | 5 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Predsieňová zostava GADIS
Predsieňová zostava GADIS
Biela
Odoslanie do 14 dní
253.70 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
200.40 €
Šatníková skriňa so zrkadlom ROMUALDA 140
Šatníková skriňa so zrkadlom ROMUALDA 140
Biela
Skladom
Dub lefkas / černá
Skladom







