Boxspringová posteľ ROSLIN 2
Telefonická objednávka
BOXSPRINGOVÁ POSTEĽ ROSLIN 2
Aj vy si potrebujete po dni v plnom nasadení poriadne oddýchnuť? Nič vás nenakopne do ďalších dní tak ako kvalitný spánok. Ak ráno vstávate vyspatí a oddýchnutí, zaručene zvládnete akúkoľvek náročnú situáciu. Novinka v oblasti lôžok vás absolútne dostane! Postele typu boxspring zabezpečia svojou konštrukciou oveľa lepší spánok ako tie, ktoré poznáte doteraz. Naša komfortná posteľ ROSLIN čalúnená v látke Orinoco sivej farby s dvojitou pružinovou vrstvou vám dopraje prepychový spánok. Posteľ je k dispozícii v dvoch rozmeroch.
- 120 x 200 cm
- 140 x 200 cm
Výběr rozmeru zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
DIZAJNOVÝ SKVOSŤ
Vysoké čelo pôsobí vďaka oblým hranám mäkko a nežne. Čalúnenie je dekoratívne prešité, čo dodáva posteli nádych elegancie. Spodná konštrukcia je drevená, ktorá nahrádza klasický lamelový rošt a ukrýva v sebe veľkorysý úložný priestor.
JEDINEČNOSŤ BOXSPRINGU
Megakomfortná posteľ typu BOXSPRING s dvojitou pružinovou vrstvou, čo vytvára pohodlný komfortný spánok. Spodná konštrukcia je drevená, ktorá nahrádza klasický lamelový rošt. Na nej je matrac, ktorý obsahuje kvalitné jadro z bonelových pružín. Stred matraca tvoria pružiny v taštičkách obnažených vrstvou proti otlačeniu. Výhodou týchto matracov je výrazná pružnosť a vzdušnosť. Posteľ je vrátane prídavnej krycej podložky (z mäkkej polyuretánovej peny, výška cca 4cm, snímateľný poťah na zips, ktorý je prateľný do 60°C).
TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
sivá
Materiál:
látka Orinoco 96 / MDF
Rozměry:
šířka: 120 / 140 cm
hloubka: 209 cm
výška: 111 cm
výška ložné plochy od země: 56 cm
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
99 / 111 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 120 cm, 140 cm |
| HĹBKA | 209 cm |
| VÝŠKA | 111 cm |
| HMOTNOSŤ | 99 kg, 111 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 120 x 200 cm, 140 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 56 cm |
| TYP ROŠTU | Výklopný |
| TYP MATRACE | Pružinová, Penová |
| MATERIÁL MATRACE | Bonellové pružiny, Taštičkové pružiny |
| TUHOSŤ | Stredná |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 120 cm, 140 cm |
| HĹBKA | 209 cm |
| VÝŠKA | 111 cm |
| HMOTNOSŤ | 99 kg, 111 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 120 x 200 cm, 140 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 56 cm |
| TYP ROŠTU | Výklopný |
| TYP MATRACE | Pružinová, Penová |
| MATERIÁL MATRACE | Bonellové pružiny, Taštičkové pružiny |
| TUHOSŤ | Stredná |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Nočný stolík ET-003 VELVET
Nočný stolík MONAKO
Korpus šatníkové skrine FORMO K7
Korpus šatníkové skrine FORMO K7
Biela
Skladom
Dub artisan
Skladom
Šatníková skriňa MERINA 250
Šatníková skriňa MERINA 250
Biela
Odoslanie do 14 dní
729.10 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
729.10 €
Toaletný stolík HOLLYWOOD XL
Toaletný stolík HOLLYWOOD XL
Biela
Skladom
Čierna
Skladom
275.40 €
Dub artisan
Skladom
275.40 €
Kašmír
Skladom
297 €






















