- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské stoličky
- Chesterfield jedálenská stolička 2 ks FRIXON Dekorhome
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks FRIXON Dekorhome
Telefonická objednávka
ELEGANTNÉ JEDÁLNE STOLIČKY FRIXON V BAROKNOM ŠTÝLE
Jedálenská stolička FRIXON vo výraznom barokovom štýle upúta pozornosť každej návštevy vďaka svojmu luxusnému prevedeniu a jedinečnému dizajnu. Stolička je čalúnená vysoko kvalitnou zamatovou látkou, ktorá dodáva nábytku na eleganciu, a zároveň zaručuje príjemný komfort pri sedení.

LUXUSNÉ PREVEDENIE A STABILITA
Vysoké operadlo s dekoratívnym prešívaním dodáva stoličke noblesný vzhľad, zatiaľ čo štýlová kovová rukoväť na zadnej strane opierky pridáva praktický aj estetický prvok. Stabilitu zaisťujú štyri pevné nohy z lesklej nerezovej ocele, ktoré podčiarkujú luxusný charakter stoličky. Silne polstrovaný sedák poskytuje maximálne pohodlie pri každom stolovaní.

BALENIE A DIZAJN PRE NÁROČNÝCH
Stolička FRIXON sa predáva v balení po dvoch kusoch, čo je ideálne na elegantné vybavenie jedálne alebo iného spoločenského priestoru. Jej štýlové spracovanie z nej robí nielen funkčný prvok, ale aj dizajnový kúsok, ktorý pozdvihne úroveň akéhokoľvek interiéru.
- červená
- modrá
- šedá
- smaragdová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
zamat (100% polyester) / kov
Rozmery:
šírka: 53 cm
hĺbka: 63 cm
výška: 94 cm
šírka sedu: 52 cm
hĺbka sedu: 45 cm
výška sedu: 50 cm
výška chrbtovej opierky: 47 cm

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Chesterfield, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| HĹBKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 94 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 52 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 47 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Chesterfield, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| HĹBKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 94 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 52 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 47 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks FRIXON Dekorhome
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks FRIXON Dekorhome
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks FRIXON Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
297.30 €
Sivá
Nie je skladom
297.30 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
253.90 €
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks FRIXON Dekorhome
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks FRIXON Dekorhome
Béžová
Odoslanie do 14 dní
439.20 €
Světle hnědá
Odoslanie do 14 dní
439.20 €
Petrolejová
Odoslanie do 14 dní
439.20 €
Mentolová
Odoslanie do 14 dní
465 €
Hořčicová
Nie je skladom
412 €
Jedálenský stôl FINEUS Dekorhome
Jedálenský stôl FINEUS Dekorhome
160x90x75 cm Nie je skladom 268.90 € 200x90x75 cm Nie je skladom 326.40 €Rozkladací jedálenský stôl EUFEMOS Dekorhome
Rozkladací jedálenský stôl EUFEMOS Dekorhome
Betón
Nie je skladom
1 183.20 €
Kameň
Odoslanie do 14 dní
1 158.70 €
Mramor
Odoslanie do 14 dní
1 249.50 €
Rozkladací jedálenský stôl CHLORIS Dekorhome
Rozkladací jedálenský stôl CHLORIS Dekorhome
Antracit
Odoslanie do 14 dní
1 133.10 €
Dub
Nie je skladom
1 148.50 €
Mramor
Nie je skladom
1 162.10 €















