- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Chesterfield pohovka 2-miestna ROMANO
Chesterfield pohovka 2-miestna ROMANO
Telefonická objednávka
Elegantná a luxusná obývacia izba s pohovkou ROMANO sa stane skutočnosťou. Čalúnená je látkou Velvet, ktorá pridáva na noblesu. Pohovka je celočalúnená a jej umiestnením do priestoru získate neprehliadnuteľný prvok, ktorý upúta na prvý pohľad.
Stabilitu zaisťujú kovové nohy v striebornej farbe. Táto impozantná pohovka je hrdým zástupcom štýlu Chesterfield, ktorý reprezentujú zakrivené opierky ruky, telo bohato zdobené gombíkmi a prešívané čalúnenie. Dodávaná je s dvoma dekoratívnymi vankúšmi. Sedacia časť je pripevnená suchým zipsom, takže sa dá ľahko skladať. Nádherne vynikne nielen v obývačke, ale aj v kancelárii, hale či iných reprezentatívnych priestoroch.
Odporúčame prikúpiť ďalšie komponenty z radu ROMANO.
Možnosť objednania v 5 farebných odtieňoch látky Velvet s dodacou lehotou 8-10 týždňov. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej čiastky. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby.
Farba:
hnedá Velvet 28 / strieborná
svetlo sivá Velvet 03 / strieborná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamatová látka / kov / molitan
Rozmery:
šírka: 185 cm
hĺbka: 88 cm
výška: 73 cm
hĺbka sedu: 55 cm
výška sedu: 45 cm
výška nožičiek: 9 cm
Nosnosť:
120 kg / osoba
Hmotnosť:
55 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Chesterfield |
| ŠÍRKA | 185 cm |
| HĹBKA | 88 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| HMOTNOSŤ | 55 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Molitan |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 9 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Chesterfield kreslo ROMANO
Chesterfield pohovka 3-miestna ROMANO
Chesterfield pohovka 3-miestna ROMANO
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
768.40 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
768.40 €
Rozkladacia chesterfield pohovka 3-miestna ROMANO
Rozkladacia chesterfield pohovka 3-miestna ROMANO
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
1 192.20 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 192.20 €











