- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Látkové a ekokoža
- Dvojmiestne
- Chesterfield pohovka ANTHONY 2
Chesterfield pohovka ANTHONY 2
Telefonická objednávka
Vneste do svojho interiéru pravú anglickú eleganciu v podobe dvojmiestnej pohovky ANTHONY 2 v štýle chesterfield.
Čalúnená je luxusnou zamatovou látkou v petrolejovom prevedení. Má zakrivené opierky rúk, bohato zdobené gombíky a prešívané telo.
Vďaka pružinovému jadru a PUR pene ponúka vysoký komfort sedenia.
Stabilitu zaisťujú masívne dubové nohy. V rovnakom prevedení je tiež kvalitná drevená konštrukcia. Sedacia časť je pripevnená suchým zipsom, vďaka čomu drží dobre na svojom mieste.
Pohovka nájde svoje uplatnenie aj v kancelárii či hale, kde bude skutočnou reprezentatívnou ozdobou.
V ponuke máme aj ďalšie prvky zo série ANTHONY.
Farba:
petrolejová
Materiál:
látka / PUR pena / masívne drevo / kov
Rozmery:
šírka: 183 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 74 cm
hĺbka sedu: 56 cm
výška sedu: 47 cm
výška nožičiek: 12 cm
Hmotnosť:
45,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Chesterfield, Barokový, Elegantný |
| ŠÍRKA | 183 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 45,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Pružina, Pena |
| HĹBKA SEDU | 56 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| NAKLÁPACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 12 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Chesterfield, Barokový, Elegantný |
| ŠÍRKA | 183 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 45,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Pružina, Pena |
| HĹBKA SEDU | 56 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| NAKLÁPACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 12 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Chesterfield posteľ PALLAS Dekorhome
Chesterfield barová stolička 2 ks MEDON Dekorhome
Chesterfield barová stolička 2 ks MEDON Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
309.90 €
Zelená
Nie je skladom
365.10 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
309.90 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
309.90 €
Petrolejová
Odoslanie do 14 dní
309.90 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
309.90 €
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
85.80 €
Ružová
Odoslanie do 14 dní
85.80 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
85.80 €
Tmavo zelená
Odoslanie do 14 dní
85.80 €
Mentolová
Nie je skladom
138.20 €
Tmavě modrá
Nie je skladom
136.50 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
85.80 €
Rezavá
Nie je skladom
127.80 €








