- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Chesterfield pohovka PALLAS Dekorhome
Chesterfield pohovka PALLAS Dekorhome
Telefonická objednávka
Štýlová pohovka PALLAS v chesterfiled štýle upúta každú návštevu na prvý pohľad vďaka svojmu originálnemu a neopozeranému vzhľadu.
Pohovka je čalúnená zamatovou alebo hladkou látkou v štyroch farebných variantoch: svetlo sivá, sivo-béžová, horčicová (zamat) a sivá. Stojí na štyroch drevených nohách v čiernej farbe. Sedačka je postavená na drevenom ráme, ktorý ponúka optimálnu stabilitu. Je celočalúnená, vhodná na umiestnenie do priestoru. Celú sedačku zdobí dekoratívne prešívanie typické pre chesterfield štýl.
K pohovke PALLAS odporúčame prikúpiť ďalšie komponenty zo série PALLAS.
Farba:
svetlo sivá (hladká látka)
sivá (zamat)
sivo-béžová (zamat)
horčicová (zamat)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / pružina / drevo
Rozmery:
šírka: 225 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 79 cm
šírka sedu: 140 cm
hĺbka sedu: 55 cm
výška sedu: 45 cm
výška operadla: 40 cm
výška nožičiek: 19 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Chesterfield, Moderný |
| ŠÍRKA | 225 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 79 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Pružina |
| ŠÍRKA SEDU | 140 cm |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 40 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Konferenčný stolík PALLAS Dekorhome
Konferenčný stolík PALLAS Dekorhome
Jedálenské kreslo 2 ks PALLAS Dekorhome
Jedálenské kreslo 2 ks PALLAS Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
253.90 €
Vínová
Odoslanie do 14 dní
253.90 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
253.90 €
Petrolejová
Odoslanie do 14 dní
253.90 €
Hořčicová
Nie je skladom
253.90 €
Světle šedá
Odoslanie do 14 dní
253.90 €
Šedozelená
Odoslanie do 14 dní
253.90 €


















