- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- 2-místná pohovka DAFNE Dekorhome
2-místná pohovka DAFNE Dekorhome
Telefonická objednávka
LUXUSNÁ POHOVKA DAFNE V ŠTÝLE ART-DECO
Pohovka DAFNE prináša do vášho interiéru nádych elegancie a sofistikovanosti. Jej art-deco design je zárukou, že sa stane stredobodom každej obývačky, nech už zvolíte akúkoľvek jej farebnú variantu.
KVALITNÉ MATERIÁLY A PREVEDENIE
Čalúnenie je vyrobené z kvalitnej zamatovej látky, ktorá je dostupná v smaragdovej, šedej či šampanskej farbe. Tento materiál nielen že vyzerá luxusne, ale taktiež je veľmi príjemný na dotyk. Pohovka stojí na štyrboch kovových nohách, ktoré môžu byť lakované zlatou či čiernou farbou, čo umožňuje zladenie s rôznymi štýlmi interiérov.
- smaragdová / zlatá
- šampanské (krémová) / čierna
- sivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

ŠTÝLOVÉ DEKORATÍVNE PREŠÍVANIE
Dekoratívne prešívanie dodáva pohovke DAFNE jedinečný vzhľad, ktorý podčiarkuje jej eleganciu a štýl. Tento detail robí z pohovky nielen praktický, ale aj esteticky hodnotný kus nábytku, ktorý oživí váš domov. Na dosiahnutie dokonalého vzhľadu odporúčame doplniť o ďalšie komponenty z radu DAFNE.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
kov / zamatová látka (100% polyester)
Rozmery:
šírka: 165 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 80 cm
šírka sedu: 117 cm
hĺbka sedu: 57 cm
výška sedu: 50 cm
výška nožičiek: 20 cm
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 165 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 117 cm |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Odkladací stolík DAFNE Dekorhome
Odkladací stolík DAFNE Dekorhome
Biela
Nie je skladom
83.40 €
Zelená
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Sivá
Nie je skladom
44.20 €
Achát
Odoslanie do 14 dní
249.50 €
Chesterfield taburet MIDAS Dekorhome
Chesterfield taburet MIDAS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
331.40 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
331.40 €


























