- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Chesterfield pohovka JUNE
Chesterfield pohovka JUNE
Telefonická objednávka
Klenot, ktorý ste práve našli, vás natoľko zaujme, že si ho hneď budete vedieť predstaviť u vás doma. 2-sed JUNE je perfektnou kombináciou komfortu a prepracovanosti.
2-sed je celočalúnený, vďaka tomu ho môžete umiestniť aj v strede miestnosti. Tvarované opierky rúk a prešívanie v štýle Chesterfield jej dodávajú honosný vzhľad. Oblečený je v zlatom šate a stabilitu mu dodávajú kovové nohy v zlatom gold prevedení. Neprehliadnite, že sedacia časť je pripevnená suchým zipsom, to ocenia najmä ženy.
Milovníci anglického štýlu si určite prídu na svoje s týmto krásnym a noblesným doplnkom. Ideálne aj do interiéru v retro štýle. Nádherne vynikne nielen v domácnosti, ale aj v kancelárii, hale či iných reprezentatívnych priestoroch.
Farba:
zlatá
Materiál:
látka Riviera 41 / drevo / pružina falista / PUR pena
Rozmery:
šírka: 183 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 74 cm
hĺbka sedu: 56 cm
výška sedu: 47 cm
výška nožičiek: 16 cm
Hmotnosť:
46 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Chesterfield |
| ŠÍRKA | 183 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 46 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Pružina, Pena |
| HĹBKA SEDU | 56 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 16 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Chesterfield kreslo ROMANO
Chesterfield leňoška ZETHOS Dekorhome
Chesterfield leňoška ZETHOS Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
529.70 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
529.70 €
Chesterfield posteľ ZETHOS Dekorhome
Chesterfield posteľ ZETHOS Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
849.10 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
861.60 €
Modrá
Nie je skladom
971.60 €
Chesterfield barová stolička 2 ks MEDON Dekorhome
Chesterfield barová stolička 2 ks MEDON Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
309.90 €
Zelená
Nie je skladom
365.10 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
309.90 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
309.90 €
Petrolejová
Odoslanie do 14 dní
309.90 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
309.90 €
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
85.80 €
Ružová
Odoslanie do 14 dní
85.80 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
85.80 €
Tmavo zelená
Odoslanie do 14 dní
85.80 €
Mentolová
Nie je skladom
138.20 €
Tmavě modrá
Nie je skladom
136.50 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
85.80 €
Rezavá
Nie je skladom
127.80 €
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
305.60 €
Sivá
Nie je skladom
284 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
284 €
Smaragdová
Nie je skladom
274.50 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
284 €






