- Domov
- Detská izba
- Detské postele
- Detská montessori posteľ CAROLINE
Detská montessori posteľ CAROLINE
Telefonická objednávka
Centrom detskej izbičky je posteľ. Bezpochyby je to nábytok, ktorý má byť pohodlný, praktický, ale mal by sa prispôsobiť fantázii vášho drobca. Posteľ CAROLINE taká naozaj je. Tvar domčeka, na jednej strane okienko s policou a tiež strecha.
Ružový záves, ktorý sa dá zrolovať, pridáva na dynamike tejto elegantnej, ale zároveň kúzelnej postele. Vyrobená je z borovicového masívu v kombinácii s MDF. Biele prevedenie sa jednoducho zakomponuje do izbičky. Bez závesu je vhodná aj pre chlapca. Aj chlapci predsa potrebujú svoj hrad!
Farba:
biela / ružová
Materiál:
masívna borovica / preglejka (rošt)
Rozmery:
šírka: 97 / 109 cm
hĺbka: 208 cm
výška: 190 cm
výška po rošt: 35,5 cm
rozmer lôžka: 90 x 200 cm
Nosnosť:
90 kg
Hmotnosť:
67 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Detský |
| ŠÍRKA | 97 cm, 109 cm |
| HĹBKA | 208 cm |
| VÝŠKA | 190 cm |
| HMOTNOSŤ | 67 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | MDF doska, Masívne drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 35,5 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Detský |
| ŠÍRKA | 97 cm, 109 cm |
| HĹBKA | 208 cm |
| VÝŠKA | 190 cm |
| HMOTNOSŤ | 67 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | MDF doska, Masívne drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 35,5 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Detská stolička PURE
Závesné detské kreslo SIESTA
Závesné detské kreslo SIESTA
Zelená
Odoslanie do 14 dní
32.40 €
Ružová
Odoslanie do 14 dní
28.30 €
Modrá
Odoslanie do 14 dní
32.40 €
Detský penový matrac BE ELISSE
Detská nástenná lampička CAR LED
Detská nástenná lampička CAR LED
Čierna
Odoslanie do 14 dní
44.30 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
44.30 €
Mentolová
Odoslanie do 14 dní
43 €
Světle modrá
Odoslanie do 14 dní
41.30 €
















