- Domov
- Osvetlenie
- Detská nástenná lampička CONSOLE LED
Detská nástenná lampička CONSOLE LED
Telefonická objednávka
Moderné nástenné svietidlo s integrovanou policou a LED podsvietením v tvare hernej konzoly bude ideálnym osvetlením k detskej postieľke. Integrovaná polica poskytuje praktický úložný priestor, na ktorom je možné umiestniť knižky, hračky alebo iné dôležité veci.
Vďaka LED svetelným zdrojom je svietidlo energeticky účinné a zaisťuje úsporu energie.
Dostupné aj vo verzii s káblom.
Farba:
mentolová
čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
drevo
Rozmery:
šírka: 36 cm
hĺbka: 12 cm
výška: 20 cm
rozmer poličky: 27x12 cm
teplota farieb: 4000 K
životnosť LED: 20 000 H
svetelný tok: 250 Lm
napätie: 230V/ 50Hz
Hmotnosť:
1 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Detská izba |
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový, Detský |
| ŠÍRKA | 36 cm |
| HĹBKA | 12 cm |
| VÝŠKA | 20 cm |
| HMOTNOSŤ | 1 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Detské kreslo mäkký plyš Dekorhome
Detská posteľ 90x200 borovice Dekorhome
Detská posteľ 90x200 borovice Dekorhome
Biela
Nie je skladom
407.90 €
Prírodné drevo
Nie je skladom
335.60 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
401.40 €
Detská jedálenská stolička 3v1 so stolíkom Dekorhome
Detská jedálenská stolička 3v1 so stolíkom Dekorhome
Ružová
Nie je skladom
207.90 €
Modrá / zelená
Nie je skladom
225.90 €
Detská závesná lampa STARS 1xE27
Detská závesná lampa STARS 1xE27
Bílá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
28.50 €
Zlatá / modrá
Odoslanie do 14 dní
29.80 €







