- Domov
- Detská izba
- Detské stoličky a kreslá
- Detská stolička GONZO 3
Detská stolička GONZO 3
Kód produktu: V-CH-GONZO 3-FOT-C.POPIEL
Telefonická objednávka
Detská a študentská stolička GONZO 3 je výškovo nastaviteľná. Stabilita stoličky je zaručená klasickou kovovou základňou s piatimi plastovými kolieskami.
Je čalúnená tmavosivou látkou.
Ak preferujete eko kožu a veselšie farby, vyberte stoličku GONZO 2 v niekoľkých farebných prevedeniach.
Farba:
tmavo sivá
Materiál:
látka / kov
Rozmery:
šírka: 53 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 98 - 110 cm
výška sedu: 48 - 60 cm
Hmotnosť:
9 kg
Nosnosť:
90 kg
Dodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Detský, Junior |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 98 cm, 110 cm |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm, 60 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Na stiahnutie
Gonzo2_manual.jpg (jpg, 68.7 kB)
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Detský, Junior |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 98 cm, 110 cm |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm, 60 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.


