- Domov
- Detská izba
- Detské stoličky a kreslá
- Detská stolička KA-K1063
Detská stolička KA-K1063
Telefonická objednávka
DETSKÁ STOLIČKA KA-K1063
Detská stolička KA-K1063 so sieťovinovým poťahom ponúka priedušné a pohodlné sedenie vhodné pre mladších užívateľov. Operadlo aj sedák sú potiahnuté jemnou sieťovinou, ktorá podporuje cirkuláciu vzduchu a prispieva k príjemnému pocitu počas dlhšieho sedenia. Detská stolička KA-K1063 ponúka pohodlné a zdravé sedenie vďaka ergonomicky tvarovanej bedrovej opierke a výškovo nastaviteľnému operadlu.

FUNKČNÍ BEZPEČNOST
Odklápacie podrúčky umožňujú jednoduché prispôsobenie priestoru a biely plastový kríž s kolieskami je určený pre tvrdé podlahy, čo zaisťuje stabilitu a jednoduchú mobilitu. Mechanika umožňuje plynulé nastavenie výšky sedadla podľa potreby dieťaťa. Celková konštrukcia je navrhnutá tak, aby podporovala správne držanie tela a komfort pri práci alebo hraní.

MATERIÁL
Stolička má pevné operadlo potiahnuté priedušným sieťovaným materiálom. Sedák v rovnakom poťahu poskytuje dostatok pohodlia vďaka svojmu zmäkčeniu. Päťcípa ružica s plastovými kolieskami je stabilná a poskytuje hladký a tichý pohyb.

BAREVNÉ PROVEDENÍ
Stolička KA-K1063 sa jednoducho zakomponuje do akéhokoľvek designu detskej izby. Vyberať si môžete z niekoľkých dostupných farebných prevedení:
- ružová
- modrá
- zelená
- sivá
Výber farby si zvolíte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / plast
Rozmery:
šírka: 61 cm
hĺbka: 53 cm
výška: 92 - 102 cm
šírka sedu: 43 cm
hĺbka sedu: 43 cm
výška sedu: 43 - 52,5 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
9 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Detský, Junior |
| ŠÍRKA | 61 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 92 cm, 102 cm |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm, 52,5 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Sklopné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rastúci detský stôl HAYDEN
Rastúci detský stôl a stolička ALEXIS
Rastúci detský stôl a stolička ALEXIS
Ružová
Odoslanie do 10 dní
251.30 €
Viacúčelová posteľ FANY
Viacúčelová posteľ FANY
Sivá
Skladom
Dub sonoma
Skladom
Detská modulárna skriňa Dekorhome
Detská modulárna skriňa Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
101 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
100.60 €

































