- Domov
- Detská izba
- Detské stoličky a kreslá
- Detská stolička KA-W8008
Detská stolička KA-W8008
Telefonická objednávka
DETSKÁ STOLIČKA KA-W8008
Stolička KA-W8008 je ergonomicky navrhnutá pre deti vo veku školskej dochádzky. Vďaka nastaviteľnej výške sedu a integrovanej opierke na nohy môže stolička poskytnúť vášmu dieťaťu podporu presne podľa jeho potrieb.

FUNKČNÁ BEZPEČNOSŤ
Výškovo nastaviteľné sedadlo umožňuje prispôsobenie výšky podľa potreby dieťaťa, zatiaľ čo odklápacie podrúčky zaisťujú flexibilitu a jednoduché prispôsobenie priestoru. Dôležitá je tiež integrovaná opora nôh, ktorá prispieva k pohodlnému sedeniu.Celkové prevedenie je navrhnuté s ohľadom na bezpečnosť a dlhú životnosť.

MATERIÁL
Stolička má pevné operadlo potiahnuté priedušným sieťovaným materiálom. Sedák v rovnakom poťahu poskytuje dostatok pohodlia vďaka svojmu zmäkčeniu. Päťcípa ružica s plastovými kolieskami je stabilná a poskytuje hladký a tichý pohyb.

FAREBNÉ PREVEDENIE
Stolička KA-W8008 sa jednoducho zakomponuje do akéhokoľvek designu detskej izby. Vyberať si môžete z troch dostupných farebných prevedení:
- růžová
- modrá
- sivá
Výber farby si zvolíte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
sieťovina / plast
Rozmery:
šírka: 63 cm
hĺbka: 51 cm
výška: 92 - 102 cm
šírka sedu: 46 cm
hĺbka sedu: 36 cm
výška sedu: 44,5 - 54 cm
Nosnosť:
150 kg
Hmotnosť:
9,5 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Detský, Junior |
| ŠÍRKA | 63 cm |
| HĹBKA | 51 cm |
| VÝŠKA | 92 cm, 102 cm |
| HMOTNOSŤ | 9,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 46,5 cm |
| HĹBKA SEDU | 36 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44,5 cm, 54 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Sklopné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Detský, Junior |
| ŠÍRKA | 63 cm |
| HĹBKA | 51 cm |
| VÝŠKA | 92 cm, 102 cm |
| HMOTNOSŤ | 9,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 46,5 cm |
| HĹBKA SEDU | 36 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44,5 cm, 54 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Sklopné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rastúci detský stôl HAYDEN
Rastúci detský stôl a stolička ALEXIS
Rastúci detský stôl a stolička ALEXIS
Ružová
Odoslanie do 10 dní
251.30 €
Viacúčelová posteľ FANY
Viacúčelová posteľ FANY
Sivá
Skladom
Dub sonoma
Skladom
Detská modulárna skriňa Dekorhome
Detská modulárna skriňa Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
101 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
100.60 €










































