- Domov
- Detská izba
- Detské stoličky a kreslá
- Detská stolička TRIXI
Detská stolička TRIXI
Telefonická objednávka
DETSKÉ STOLIČKY TRIXI
Ak hľadáte pohodlné a štýlové sedenie pre vaše dieťa, otočná stolička TRIXI TYP 2 je ideálnou voľbou. Zaujme svojím skvelým vzhľadom a vyniká praktickými vlastnosťami. Stolička TRIXI ponúka nielen moderný dizajn, ale aj bezpečnosť a komfort, čo ju robí ideálnou pre každodenné používanie.

PRAKTICKÉ FUNKCIE
Vďaka možnosti nastavenia výšky sedu si stoličku jednoducho prispôsobíte podľa svojich potrieb vášho dieťaťa, zatiaľ čo podstava slúži ako podnožka na nohy. Čalúnené sklápateľné opierky na ruky poskytujú pohodlnú podporu pri práci a zároveň uľahčujú zasunutie stoličky pod stôl, čím šetria miesto.

MATERIÁL
Poťah sedadla a opierky chrbta je vyrobený zo sieťoviny v niekoľkých farebných variantoch. Podstava je vyrobená z bieleho plastu a doplnená je o univerzálne kolieska, ktoré sú vhodné na tvrdé aj mäkké podlahy, čo zabezpečuje plynulý pohyb.
- ružová
- modrá
- zelená
- sivá
Výber farby si zvolíte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
sieťovina / plast
Rozmery:
šírka: 59 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 81 - 91 cm
šírka sedu: 43 cm
hĺbka sedu: 42 cm
výška sedu: 45 - 55 cm
šírka chrbtovej opierky: 43 cm
výška chrbtovej opierky: 40 cm
Nosnosť:
90 kg
Hmotnosť:
8,2 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Detský, Junior |
| ŠÍRKA | 59 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 81 cm, 91 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,2 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Plast, Sieťovina |
| ŠÍRKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm, 55 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Sklopné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Detský, Junior |
| ŠÍRKA | 59 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 81 cm, 91 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,2 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Plast, Sieťovina |
| ŠÍRKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm, 55 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Sklopné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rastúci detský stôl HAYDEN
Rastúci detský stôl a stolička ALEXIS
Rastúci detský stôl a stolička ALEXIS
Ružová
Odoslanie do 10 dní
251.30 €
Viacúčelová posteľ FANY
Viacúčelová posteľ FANY
Sivá
Skladom
Dub sonoma
Skladom
Detská modulárna skriňa Dekorhome
Detská modulárna skriňa Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
101 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
100.60 €














