- Domov
- Detská izba
- Doplnky do detskej izby
- Detský set hasičské auto Dekorhome
Detský set hasičské auto Dekorhome
Telefonická objednávka
Tabuľový stôl a stoličky v tvare hasičského auta zaručene neujdú pozornosti žiadneho dieťaťa a vaši najmenší si ho okamžite zamilujú.
Nábytok je zhotovený z odolnej MDF a borovicového dreva s netoxickým náterom, nijako teda deti neohrozuje a zároveň sa ľahko čistí a udržiava. Stolík sa hodí nielen na čítanie, ale aj na skladanie puzzle, hranie stolových hier, robenie rôznych výtvarných prác alebo napríklad k malej večeru. Doska stola má povrch v štýle kriedové tabule, umožní teda deťom rozvíjať svoje zručnosti a objavovať kreatívne svet. Na operadle každej stoličky je polica s úložným priestorom. Nábytok sa skvele hodí domov, do školy, do škôlky a na veľa ďalších miest.
Zostavenie detského stola aj stoličiek je jednoduché.
Farba:
červená / čierna / oranžová
Materiál:
MDF / borovicové drevo
Rozmery stola:
šírka: 48 cm
hĺbka: 48 cm
výška: 48 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 48 cm
hĺbka: 24 cm
výška: 48 cm
Hmotnosť:
17,8 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Detský |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| HĹBKA | 24 cm, 48 cm |
| VÝŠKA | 48 cm |
| HMOTNOSŤ | 17,8 kg |
| MATERIÁL | MDF doska, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x stolička |
| TYP STOLA | Detský |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 48 cm |
| HĹBKA STOLU | 48 cm |
| VÝŠKA STOLA | 48 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 48 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 24 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 48 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Detský |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| HĹBKA | 24 cm, 48 cm |
| VÝŠKA | 48 cm |
| HMOTNOSŤ | 17,8 kg |
| MATERIÁL | MDF doska, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x stolička |
| TYP STOLA | Detský |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 48 cm |
| HĹBKA STOLU | 48 cm |
| VÝŠKA STOLA | 48 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 48 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 24 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 48 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Detská posteľ 80x160 borovica Dekorhome
Detská posteľ 80x160 borovica Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
292.40 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 10 dní
234.30 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
230 €
Detská poschodová posteľ pirátska pevnosť so šmýkačkou Dekorhome
Detská poschodová posteľ pirátska pevnosť so šmýkačkou Dekorhome
Biela
Nie je skladom
624.30 €
Borovice
Nie je skladom
533.60 €
Detské kreslo plyš Dekorhome
Detská posteľ 90x200 borovica Dekorhome
Detská posteľ 90x200 borovica Dekorhome
Biela
Nie je skladom
349.50 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 10 dní
340.80 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
299.20 €
Detský stôl s stoličkami PP Dekorhome
Detská poschodová posteľ zámok so šmýkačkou Dekorhome
Detská poschodová posteľ zámok so šmýkačkou Dekorhome
Biela
Nie je skladom
663.10 €
Borovice
Nie je skladom
577.90 €














