- Domov
- Spálňa
- Paravány
- Paravány drevené
- Drevený paraván Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto drevená deliaca stena dokáže rozdeliť miestnosť na niekoľko častí a ponúknuť viac súkromia. Je ideálna ako prepážka, ochrana pred slnkom alebo dokonca ako zábrana proti vetru.
Prepážka je skladacia, takže ju je možné ľahko skladovať. Starodávny ošúchaný vzhľad dodá kúzlo každej miestnosti.
Deliacu stenu môžete ľahko zložiť a ušetriť miesto, keď ju práve nepoužívate. Je vhodná pre vnútorné aj vonkajšie použitie a ľahko sa čistí vlhkou handričkou.
Farba:
hnedosivá
Materiál:
masívne drevo pavlovnie
Paravány dodávame v prevedení:
4 dielny - 160 x 170 cm
5 dielny - 200 x 170 cm
6 dielny - 240 x 170 cm
Výber typu paravánu zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:
šírka: 160 / 200 / 240 cm
výška: 170 cm
hĺbka: 2 cm
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 162 cm, 200 cm, 240 cm |
| HĹBKA | 2 cm |
| VÝŠKA | 170 cm |
| HMOTNOSŤ | 9 kg, 10 kg, 11 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| POČET DIELOV | 4, 5, 6 |
| ŠÍRKA DIELU | 40 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradné závesné kreslo Dekorhome
Záhradné závesné kreslo Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
302 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
290.40 €
Záhradná sedacia súprava 4 ks TATIANA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 4 ks TATIANA Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
585.20 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
572 €
Jedálenská stolička 2 ks Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 5 ks LENKA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 5 ks LENKA Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
834.40 €
Krémová
Nie je skladom
875 €


















