- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Pohovka SOFT 2 XL
Pohovka SOFT 2 XL
Kód produktu: V-CH-SOFT_2XL-FOT
Telefonická objednávka
Moderné dizajnové dvojkreslo SOFT 2 XL na kovovej konštrukcii z práškovo lakovanej ocele v čiernej farbe je čalúnené svetlosivou poťahovou látkou.
Skvele sa hodí do obývacích izieb, vstupných priestorov a čakární.
Farba:
svetlo sivá / čierna
Materiál:
látka / lakovaná oceľ
Rozmery:
Šírka: 125 cm
Hĺbka: 77 cm
Výška: 83 cm
Výška sedadla: 46 cm
Nosnosť:
220 kg
Hmotnosť:
42,2 kg
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠÍRKA | 125 cm |
| HĹBKA | 77 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| HMOTNOSŤ | 42 kg |
| NOSNOSŤ | 220 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.












