- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Sedacia súprava 3 ks látka / drevo Dekorhome
Sedacia súprava 3 ks látka / drevo Dekorhome
Telefonická objednávka
Naša pohodlná sedacia súprava s jednoduchým, ale štýlovým dizajnom je skvelým doplnkom do vašej domácnosti.
Čalúnenie sedacej súpravy je vyrobené z mäkkého polyesteru, ktorý je vypchatý pohodlným molitanom. Vďaka rámu z dreveného masívu je sedacia súprava stabilná, pevná a odolná. Sedacia súprava sa hodí na rozprávanie s priateľmi, čítanie, sledovanie televízie alebo na relaxáciu.
Balenie obsahuje kreslo, 2-miestnu pohovku a 3-miestnu pohovku. Montáž je jednoduchá.
Farba:
žltá
modrá
tmavosivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / drevo
Rozmery 3-miestne pohovky:
šírka: 152 cm
hĺbka: 69 cm
výška: 75 cm
šírka sedu: 128 cm
Rozmery 2-miestne pohovky:
šírka: 115 cm
hĺbka: 69 cm
výška: 75 cm
šírka sedu: 91 cm
Rozmery kresla:
šírka: 69 cm
hĺbka: 69 cm
výška: 75 cm
šírka sedu: 45 cm
hĺbka sedu: 49 cm
výška sedu: 38 cm
výška podrúčiek od zeme: 56 cm
Hmotnosť:
57 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1x kreslo, 1x 2-miestna pohovka, 1x 3-miestna pohovka
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 69 cm, 115 cm, 152 cm |
| HĹBKA | 69 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 57 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 2x pohovka |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm, 91 cm, 128 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| ŠÍRKA KRESLA | 69 cm |
| HĹBKA KRESLA | 69 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 75 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 69 cm, 115 cm, 152 cm |
| HĹBKA | 69 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 57 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 2x pohovka |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm, 91 cm, 128 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| ŠÍRKA KRESLA | 69 cm |
| HĹBKA KRESLA | 69 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 75 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Pohovka 3miestna látka / drevo Dekorhome
Pohovka 3miestna látka / drevo Dekorhome
Modrá
Nie je skladom
259.80 €
Tmavosivá
Nie je skladom
304 €
Žltá
Nie je skladom
353.40 €
Světle šedá
Nie je skladom
354.90 €
Kreslo látka / drevo Dekorhome
Kreslo látka / drevo Dekorhome
Modrá
Nie je skladom
183.10 €
Tmavosivá
Nie je skladom
211.70 €
Žltá
Nie je skladom
182.30 €
Světle šedá
Nie je skladom
182.30 €
















