🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Naša 3miestny pohovka s jednoduchým, ale štýlovým dizajnom je skvelým doplnkom do vašej domácnosti.
Čalúnenie pohovky je vyrobené z mäkkého polyesteru, ktorý je vypchatý pohodlnú penou. Vďaka rámu z dreveného masívu je pohovka stabilná, pevná a odolná. Pohovka je skvelá voľba na rozprávanie s priateľmi, čítanie, sledovanie televízie alebo na relaxáciu. Montáž je jednoduchá.
Farba:
žltá
modrá
svetlosivá
tmavosivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
látka / drevo
Rozmery:
šírka: 152 cm
hĺbka: 69 cm
výška: 75 cm
šírka sedu: 128 cm
hĺbka sedu: 49 cm
výška sedu: 38 cm
výška podrúčiek od zeme: 56 cm
Hmotnosť:
24 kg
Dodávané v demonte.

| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 152 cm |
| HĹBKA | 69 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 24 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 152 cm |
| HĹBKA | 69 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 24 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
452.80 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
518.70 €
Hnedá
Nie je skladom
963.70 €
Biela
Nie je skladom
822.70 €
Čierna
Nie je skladom
869.60 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
378.20 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
343 €
Žltá
Odoslanie do 10 dní
207.10 €
Světle šedá
Odoslanie do 10 dní
327.30 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
297.10 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
351.40 €
Žltá
Nie je skladom
277.40 €
Světle šedá
Odoslanie do 10 dní
275.30 €
Hnedá
Nie je skladom
569 €
Červená
Nie je skladom
468.90 €
Krémová
Nie je skladom
515.10 €
Cappuccino
Nie je skladom
497.30 €
Vínová
Nie je skladom
390.80 €