- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Herné
- Herné kreslo CAMARO
Herné kreslo CAMARO
Telefonická objednávka
Otočné kancelárske kreslo CAMARO športového vzhľadu bude dokonalým riešením do domácich pracovní i kancelárií.
Vyššia, mierne tvarovaná chrbtová opierka aj sedadlo sú potiahnuté príjemnou, dvojfarebnou látkou.
Kreslo disponuje multifunkčným blokačným mechanizmom s aretáciou v niekoľkých polohách. Je možné nastaviť aj tuhosť protiváhy v závislosti na váhe užívateľa. Na nastavenie regulácie tuhosti slúži skrutka pri mechanizme, ktorý sa ovláda pomocou jeho uťahovania alebo povoľovania. Výškové nastavenie plynovým piestom.
Základňa je plastový päťramenný nosný kríž vybavený plastovými kolieskami, ktoré sú vhodné do kancelárií s kobercami.
Maximálna nosnosť kresla je 140 kg.
Farba:
červená / čierna
modrá / čierna
sivá / čierna
žltá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / plast
Rozmery:
šírka: 59 cm
hĺbka: 49 cm
výška: 106 - 116 cm
výška sedu: 44 - 54 cm
Nosnosť:
140 kg
Hmotnosť:
14 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový, Praktický |
| ŠÍRKA | 59 cm |
| HĹBKA | 49 cm |
| VÝŠKA | 106 cm, 116 cm |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| NOSNOSŤ | 140 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm, 54 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| MECHANIZMUS | MULTIBLOCK, TILT |
| KOLIESKA | Pogumovaná |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový, Praktický |
| ŠÍRKA | 59 cm |
| HĹBKA | 49 cm |
| VÝŠKA | 106 cm, 116 cm |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| NOSNOSŤ | 140 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm, 54 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| MECHANIZMUS | MULTIBLOCK, TILT |
| KOLIESKA | Pogumovaná |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Písací stôl 120x60 cm s policou Dekorhome
Písací stôl 120x60 cm s policou Dekorhome
Biela
Nie je skladom
136.80 €
Čierna
Nie je skladom
139.90 €
Bílá / dub
Nie je skladom
126.30 €
Černá / dub
Nie je skladom
141.20 €
Rohový písací stôl s policami Dekorhome
Rohový písací stôl s policami Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
154.70 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
149.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
240.30 €
Bílá lesk
Odoslanie do 10 dní
202.10 €
Šedá lesk
Nie je skladom
217.80 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
144.40 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
216.20 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
160.60 €
Černá lesk
Nie je skladom
252.40 €






