- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Herné kreslo JORIK
Herné kreslo JORIK
Telefonická objednávka
Trávite veľa času za počítačom? Bez ohľadu na to, či vás k počítačovému stola posadila práca, štúdium alebo hry, kancelárske / herné kreslo by malo spĺňať základné normy a malo by byť predovšetkým pohodlné. Kancelárske / herné kreslo Jorik je tou správnou voľbou.
Pohodlné sedenie zaistí polohovacia opierka chrbta, ktorá je z plastu, výsuvná podnož a čalúnené opierky na ruky. Polohovacie opierka chrbta má sklon 90-135 °. Nastaviteľná výška sedu je samozrejmosťou.
Farba:
mentolová / čierna
zelená / čierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
sieťovina / plast
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 65 cm
výška: 108 - 118 cm
šírka sedu: 50 cm
hĺbka sedu: 49 cm
výška sedu: 45 - 55 cm
výška chrbtovej opierky: 75,7 cm
šírka chrbtovej opierky: 48 cm
oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 90 000 oder
Nosnosť:
150 kg
Hmotnosť:
14,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 108 cm, 118 cm |
| HMOTNOSŤ | 14,5 kg |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| MATERIÁL | Plast, Sieťovina |
| ŠÍRKA SEDU | 50 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm, 55 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| KOLIESKA | Plastová |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 75 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 108 cm, 118 cm |
| HMOTNOSŤ | 14,5 kg |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| MATERIÁL | Plast, Sieťovina |
| ŠÍRKA SEDU | 50 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm, 55 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| KOLIESKA | Plastová |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 75 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.











