- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Herné kreslo NITRO
Herné kreslo NITRO
Telefonická objednávka
HERNÉ KRESLO NITRO
Zažite bezkonkurenčnú úroveň pohodlia na pracovisku s naším kancelárskym kreslom NITRO. Toto pôsobivé kreslo v nadčasovom prevedení v červeno čiernej kombinácii, vnesie do každej kancelárie alebo domácnosti pocit elegancie. Povrchová úprava eko kože a látky pôvabne obopne vaše telo a ponúkne vám štýl aj oporu.

KOMFORT A STABILITA
Bedrový oporný systém a výškovo nastaviteľné podrúčky sú vyrobené z ušľachtilých materiálov a sú starostlivo navrhnuté pre vaše maximálne pohodlie a komfort po celú dlhú pracovnú dobu. Kreslo NITRO sa pýši premyslenou ergonómiou, ktorú dokazujú kvalitné plasty tvoriace krížovú základňu každej stoličky. Vyvážené a stabilné čierne nohy poskytujú pevnú konštrukciu, ktorá účinne znižuje záťaž.
MECHANISMUS MULTIBLOCK
Mechanizmus MULTIBLOCK umožňuje nastaviť výšku sedadla a blokáciu operadla vo viacerých zvolených polohách. Vďaka mechanizmu MULTIBLOCK ľahko premeníte stoličku na hojdaciu alebo klasickú. Počas dlhého sedenia odporúčame striedať funkciu hojdania a pevného zaistenia stoličky.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / eko koža / plast
Rozmery:
šírka: 66 cm
hĺbka: 68 cm
výška: 130 - 137 cm
šírka sedu: 45 cm
hĺbka sedu: 50 cm
výška sedu: 44 - 51 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
26,2 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| HĹBKA | 68 cm |
| VÝŠKA | 130 cm, 137 cm |
| HMOTNOSŤ | 26,2 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Látka, Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm, 51 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| MECHANIZMUS | MULTIBLOCK |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Výškovo nastaviteľné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| HĹBKA | 68 cm |
| VÝŠKA | 130 cm, 137 cm |
| HMOTNOSŤ | 26,2 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Látka, Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm, 51 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| MECHANIZMUS | MULTIBLOCK |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Výškovo nastaviteľné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.















