- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo AMEDIA
Kreslo AMEDIA
Kód produktu: KO0000209300
Telefonická objednávka
Elegantné kreslo AMEDIA je čalúnené kvalitnou látkou v piatich farebných variantoch: horčicová, sivá, čokoládová, staroružová a tmavosivá.
Kreslo stojí na pevných drevených nožičkách a má výrazné dekoratívne prešívanie na operadle a z vonkajšej strany opierok. Výplň sedacej časti je z bonelové pružiny.
Farba:
horčicová / natural
sivá / natural
čokoládová / natural
staroružová / natural
tmavosivá / natural
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
látka / drevo
Rozmery:
šírka: 88 cm
hĺbka: 95 cm
výška: 90 cm
hĺbka sedu: 62 cm
výška sedu: 45 cm
šírka chrbtovej opierky: 64 cm
výška nožičiek: 13 cm
Hmotnosť:
43,35 kg

Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 88 cm |
| HĹBKA | 95 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 43,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| HĹBKA SEDU | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 64 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 13 cm |
Na stiahnutie
536158627.pdf (pdf, 46.8 kB)
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 88 cm |
| HĹBKA | 95 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 43,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| HĹBKA SEDU | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 64 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 13 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladacie 3-miestna pohovka AMEDIA
Odoslanie do 14 dní
475 €
594.40 €
Přidat do oblíbených
Sedacia súprava AMEDIA
Odoslanie do 14 dní
1 161.50 €
1 347.40 €
Přidat do oblíbených
Rozkladacie 3-miestna pohovka ALADA
Varianty produktu
Ružová
Odoslanie do 14 dní
421.70 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
421.70 €
Červená
Odoslanie do 14 dní
421.70 €
Čokoládová
Odoslanie do 14 dní
421.70 €
Rozkladacie 3-miestna pohovka ALADA
Ružová
Odoslanie do 14 dní
421.70 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
421.70 €
Červená
Odoslanie do 14 dní
421.70 €
Čokoládová
Odoslanie do 14 dní
421.70 €
Odoslanie do 14 dní
421.70 €
523.30 €
Přidat do oblíbených
Rozkladacie 3-miestna pohovka LILANA
Varianty produktu
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
405.30 €
Mentolová
Odoslanie do 14 dní
405.30 €
Žltá
Odoslanie do 14 dní
405.30 €
Rozkladacie 3-miestna pohovka LILANA
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
405.30 €
Mentolová
Odoslanie do 14 dní
405.30 €
Žltá
Odoslanie do 14 dní
405.30 €
Odoslanie do 14 dní
405.30 €
494.40 €
Přidat do oblíbených
Rozkladacie 3-miestna pohovka PEGY
Skladom
u vás do 06.05.2026
506.40 €
602.70 €
Přidat do oblíbených

























