- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička 2 ks FOBOS Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks FOBOS Dekorhome
Telefonická objednávka
NADČASOVÁ KONZOLOVÁ STOLIČKA S INDUSTRIÁLNYM VZHĽADOM
Táto moderná konzolová stolička s industriálnym nádychom ponúka neprekonateľný elegantný dizajn, ktorý vynikne v každom interiéri. Čierny rám z práškovo lakovaného železa v kombinácii so štýlovým dekoratívnym prešívaním na sedáku a operadle vytvára z tejto stoličky skutočnú dizajnovú klasiku.
DESIGN K VÁŠMU JEDÁLNEMU STOLU
Stolička je čalúnená vysoko kvalitným poťahom z mikrovlákna v troch variantoch, ktorý zaisťuje pohodlné sedenie, zatiaľ čo podrúčky prispievajú k ešte väčšiemu komfortu. Táto dizajnová stolička nielen spríjemní chvíle strávené pri jedálenskom stole, ale zároveň sa stane vizuálnym stredobodom vášho obytného priestoru.
- hnedá (koňak) / čierna
- sová / čierna
- sivohnedá taupe / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TIP PRE HARMONICKÝ VZHĽAD
Pre dokonalý dojem odporúčame stoličku kombinovať s jedálenským stolom s čiernymi nohami, čím ľahko vytvoríte harmonický a štýlový vzhľad vašej jedálne. Táto nadčasová stolička zaujme vás aj vašich hostí na prvý pohľad!
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
mikrovlákno (100% polyester) / kov
Rozmery:
šírka: 55 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 90 cm
šírka sedu: 40 cm
hĺbka sedu: 40 cm
výška sedu: 50 cm
výška chrbtovej opierky: 45 cm
MONTÁŽ
Aby bola montáž čo najjednoduchšia, je každý výrobok dodávaný s návodom.
Balenie obsahuje 2 kusy.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 40 cm |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 45 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy, Pohupová |
| OPIERKY RUK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 40 cm |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 45 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy, Pohupová |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
45.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
45.60 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
45.50 €
















