- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička 2 ks LUNARA Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks LUNARA Dekorhome
Kód produktu: INVI46469+
Telefonická objednávka
OTOČNÉ JEDÁLNE STOLIČKY LUNARA – ŠTÝLOVÉ POHODLIE V RETRO VZHĽADE
Stolička LUNARA dokonale kombinuje nadčasový design s modernou funkčnosťou. Ženilkové čalúnenie spoločne s čiernymi kovovými nohami s práškovým nástrekom v retro štýle dodávajú každej jedálni eleganciu a osobitosť. Vďaka otočnému sedáku o 360 ° ponúka stolička maximálne pohodlie aj flexibilitu, ideálny pre spoločné chvíle pri stole alebo príjemné večere. Na výber máte niekoľko farebných variantov: zelená, hrdzavá, šampanská a šedá.
- hrdzavá / čierna
- šedá / čierna
- šampanská / čierna
- zelená / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

POHODLNÉ SEDENIE SO ŠTÝLOVÝM DIZAJNOM
Pohodlne polstrovaný sedák zaisťuje komfortné sedenie, zatiaľ čo robustná kovová konštrukcia garantuje stabilitu a dlhú životnosť. Stolička LUNARA je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá moderný nábytok s retro nádychom. Skombinujte ju napríklad s dreveným jedálenským stolom pre rustikálny vzhľad, alebo so stolom so sklenenou doskou, pokiaľ preferujete modernejšiu atmosféru.

UNIVERZÁLNY DOPLNOK DO VÁŠHO DOMOVA
Či už ju umiestnite k jedálenskému stolu, do domácej kancelárie, alebo ju použijete ako štýlový solitér, otočná stolička LUNARA upúta pozornosť v každom priestore. Jej elegantný dizajn a praktické vlastnosti z nej robia ideálny doplnok pre váš domov, ktorý spája štýl, pohodlie a funkčnosť.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / pena / kov
Rozmery:
šírka: 55 cm
hĺbka: 58 cm
výška: 85 cm
šírka sedu: 43 cm
hĺbka sedu: 42 cm
výška sedu: 47 cm
výška chrbtovej opierky: 41 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
6,5 kg

MONTÁŽ
Aby bola montáž čo najjednoduchšia, je každý výrobok dodávaný s návodom.
Balenie obsahuje 2 kusy.
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 41 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 41 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenský stôl VENVET Dekorhome
Varianty produktu
Ořech
Odoslanie do 14 dní
749.50 €
Dub
Odoslanie do 14 dní
749.50 €
Jedálenský stôl VENVET Dekorhome
Ořech
Odoslanie do 14 dní
749.50 €
Dub
Odoslanie do 14 dní
749.50 €
Odoslanie do 14 dní
749.50 €
800.80 €
Přidat do oblíbených
3-miestna pohovka HESTIÁ Dekorhome
Varianty produktu
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 168.30 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
1 210.70 €
3-miestna pohovka HESTIÁ Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 168.30 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
1 210.70 €
Odoslanie do 14 dní
od 1 168.30 €
1 652.60 €
Přidat do oblíbených
Rozkladací jedálenský stôl OLIVIA
Varianty produktu
Biela
Nie je skladom
316.20 €
Ořech
Odoslanie do 10-14 dní
316.20 €
Krémová
Nie je skladom
364.60 €
Rozkladací jedálenský stôl OLIVIA
Biela
Nie je skladom
316.20 €
Ořech
Odoslanie do 10-14 dní
316.20 €
Krémová
Nie je skladom
364.60 €
Prijímame predobjednávky
od 316.20 €
403.90 €
Přidat do oblíbených



























