- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička 4 ks IKAROS Dekorhome
Jedálenská stolička 4 ks IKAROS Dekorhome
Kód produktu: INVI43064
Telefonická objednávka
Minimalistická stolička IKAROS s vysoko kvalitným plyšovým čalúnením sedadla ponúka obzvlášť vysoký komfort sedenia.
Stojí na čiernych kovových nohách. K dostaniu je aj v iných variantoch.
V balení sú 4 kusy.
Farba:
biela
Materiál:
plyšová látka (100% polyester) / práškovo lakovaný kov
Rozmery:
šírka: 49 cm
hĺbka: 57 cm
výška: 86 cm
šírka sedu: 44 cm
hĺbka sedu: 40 cm
výška sedu: 48 cm
výška chrbtovej opierky: 42 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viacParametre
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 49 cm |
| HĹBKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast, Polyester |
| ŠÍRKA SEDU | 44 cm |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 42 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 49 cm |
| HĹBKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast, Polyester |
| ŠÍRKA SEDU | 44 cm |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 42 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenská stolička 4 ks IKAROS Dekorhome
Varianty produktu
Sivá
Odoslanie do 14 dní
344.40 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
344.40 €
Jedálenská stolička 4 ks IKAROS Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
344.40 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
344.40 €
Odoslanie do 14 dní
344.40 €
578.90 €
Přidat do oblíbených
Jedálenský stôl MORFEUS Dekorhome
Varianty produktu
Jedálenský stôl MORFEUS Dekorhome
160x90x77cm Odoslanie do 14 dní 728 € 180x90x78 cm Odoslanie do 14 dní 771.10 € 200x100x78 cm Odoslanie do 14 dní 878.80 €
Odoslanie do 14 dní
od 728 €
1 049.10 €
Přidat do oblíbených
Rozkladací barový stôl NAUPLIOS Dekorhome
Varianty produktu
Akácia
Odoslanie do 14 dní
710.70 €
Sheeshamové drevo
Odoslanie do 14 dní
710.70 €
Rozkladací barový stôl NAUPLIOS Dekorhome
Akácia
Odoslanie do 14 dní
710.70 €
Sheeshamové drevo
Odoslanie do 14 dní
710.70 €
Odoslanie do 14 dní
710.70 €
972.30 €
Přidat do oblíbených
Lavica SKYLLA Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
od 107.30 €
138.90 €
Přidat do oblíbených
Pohovka DRYÁS Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
od 742.70 €
1 010.10 €
Přidat do oblíbených
Hojdacie kreslo IKAROS Dekorhome
Varianty produktu
Krémová
Odoslanie do 14 dní
284 €
Stříbrná / šedá
Odoslanie do 14 dní
284 €
Hojdacie kreslo IKAROS Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 14 dní
284 €
Stříbrná / šedá
Odoslanie do 14 dní
284 €
Odoslanie do 14 dní
284 €
373.40 €
Přidat do oblíbených








