- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička 4 ks IKAROS Dekorhome
Jedálenská stolička 4 ks IKAROS Dekorhome
Telefonická objednávka
Moderná jedálenská stolička v retro štýle je potiahnutá zamatovou látkou, doplnená o kovové nohy. Poteší všetkých nadšencov škandinávskeho štýlu.
Balenie obsahuje 4 kusy.
Farba:
sivá / čierna
horčicová / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamatová látka (100% polyester) / kov
Rozmery:
šírka: 50 cm
hĺbka: 57 cm
výška: 86 cm
šírka sedu: 44 cm
hĺbka sedu: 40 cm
výška sedu: 48 cm
výška chrbtovej opierky: 42 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Vintage, Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Polyester |
| OBSAH SETU | 4x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 44 cm |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 42 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Vintage, Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Polyester |
| OBSAH SETU | 4x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 44 cm |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 42 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenská stolička 4 ks IKAROS Dekorhome
Jedálenská stolička 4 ks IKAROS Dekorhome
Hnedá
NIE JE DOSTUPNÝ
165.70 €
Ružová
Nie je skladom
167.70 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
167.70 €
Vínová
Nie je skladom
167.70 €
Tmavo zelená
Nie je skladom
167.70 €
Světle modrá
Nie je skladom
159 €
Bílá / zlatá
Nie je skladom
219.40 €
Černá / zlatá
Nie je skladom
219.40 €
Jedálenská stolička 4 ks IKAROS Dekorhome
Jedálenská stolička 4 ks IKAROS Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
344.40 €
Krémová
Nie je skladom
331.60 €
Jedálenská stolička 4 ks IKAROS Dekorhome
Jedálenská stolička 4 ks IKAROS Dekorhome
Biela
Nie je skladom
167.70 €
Čierna
Nie je skladom
202.10 €
Bílá / stříbrná
Nie je skladom
202.10 €
Jedálenský stôl MORFEUS Dekorhome
Jedálenský stôl MORFEUS Dekorhome
160x90x77cm Odoslanie do 14 dní 728 € 180x90x78 cm Odoslanie do 14 dní 771.10 € 200x100x78 cm Odoslanie do 14 dní 878.80 €Rozkladací barový stôl NAUPLIOS Dekorhome
Rozkladací barový stôl NAUPLIOS Dekorhome
Akácia
Odoslanie do 14 dní
710.70 €
Sheeshamové drevo
Odoslanie do 14 dní
710.70 €
Závesná lampa 50 cm Dekorhome
Závesná lampa 50 cm Dekorhome
Bílá / zlatá
Nie je skladom
95.40 €
Bílá / stříbrná
Odoslanie do 10 dní
110.90 €
Černá / zlatá
Nie je skladom
98.10 €










